Producenci

8000G elektrokardiograf komputerowy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 500,00 zł 2500.00
Cena netto: 2 314,81 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Contec
Kod produktu: 8000G Contec

Opis

Opis:

 Urządzenie posiada następujące funkcje: synchroniczne próbkowanie konwencjonalnych 12-odprowadzeniowych danych EKG i 3-odprowadzeniowych wektorów EKG, różne formy analizy i diagnozy, generowanie raportów i inne funkcje. Jako zintegrowany system analizy EKG, urządzenie może odpowiednio szybko i dokładnie odzwierciedlić pracę serca osoby badanej. Urządzenie ma zastosowanie do badania EKG w placówkach medycznych i zdrowotnych na wszystkich poziomach, zapewniając dokładną i wiarygodną podstawę do diagnozy.

 

Główne cechy

 

  1. Kompaktowa i przenośna konstrukcja rejestratora, obsługa systemu odprowadzeń Wilsona i Franka, z diodą kontrolną jakości kontaktu odprowadzeń.
  2. Tryb próbkowania, wyświetlania i przechowywania w czasie rzeczywistym. Wiele funkcji, takich jak analiza fali QRS w czasie rzeczywistym, obliczanie tętna i drukowanie w czasie rzeczywistym oraz zapewnia wiele metod filtrowania, aby eliminować zakłócenia i pływanie linii bazowej.
  3. Zastosowanie zaawansowanych algorytmów analizy EKG, odpowiednią do możliwości obliczeniowych komputera w wyznaczaniu punktów daje możliwość wiarygodnego automatycznego rozpoznawania arytmii, co sprawia, że raport z analizy i wnioski są bardziej wartościowe.
  4. Przebieg EKG jest wyświetlany przy użyciu technologii antyaliasingu w sposób wyraźny i inteligentny, można wyregulować pozycję odprowadzenia, co rozwiązuje problem nakładania się kształtu fali spowodowany dryfem linii podstawowej lub przebiegiem o wysokiej amplitudzie.
  5. Wysoka częstotliwość próbkowania (1000 Hz) zapewnia brak zniekształceń przebiegu EKG i załamków. Wysoka rozdzielczość wyświetlania i wydruku gwarantuje szczegóły przebiegu EKG.
  6. Wiele trybów synchronizacji i ciągłego wyświetlania i drukowania, w tym 6x2, 3x4, 3x4 + 2 itd. Narzędzie pomocnicze, takie jak analiza nakładanych przebiegów, skala elektroniczna i edytowalna baza danych terminologii itp., Zapewnia znacznie wygodniejszą diagnostykę i zastosowanie kliniczne.
  7. Funkcja wielu analiz, w tym: konwencjonalny EKG 12-odprowadzeniowy, elektrokardiogram częstotliwości (FCG), EKG wysokiej częstotliwości, analiza wewnętrznej dyspersji QT, analiza zmienności rytmu serca (HRV), analiza niedokrwienia mięśnia sercowego (STLE), turbulencja rytmu serca (HRT) analiza, stymulacja EKG, kardiogram wektorowy (VCG), kardiogram wektorowy (TVCG) i SAECG itp.
  8. Funkcja „drukowania skrótów” może wyświetlać podgląd lub wydrukować całe raporty analizy i zapisać je na komputerze PC w formacie multimedialnym (BMP, PNG, PDF lub JPG) zgodnie z faktyczną potrzebą.
  9. Współpracuje   systemami szpitalnymi w celu uzyskania informacji o pacjencie niewiadomego pochodzenia, eksportowania danych EKG w standardowym formacie HL7 aECG, drukowania raportu elektronicznego i wysyłania zawiadomień do procedury zewnętrznej, wygody dla systemów dokujących ze szpitalnym HIS, PACS i innymi.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl